Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar

  • 40 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Położony przy plaży apartament Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar Marbella położony jest w dzielnicy Elviria, 38 min jazdy od lotniska Malaga. Położony przy plaży apartament o powierzchni 40 m² dysponuje również tarasem z widokiem na ogród.

Obiekt oferuje miejsce do pobytu dziennego, patio i restaurację tarasową, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak zmywarka i klimatyzacja. W apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.

Goście zatrzymujący się w obiekcie mogą korzystać z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak wyposażony aneks kuchenny oraz jadalnia i jadalnia na świeżym powietrzu.

Plaża Cabopino znajduje się 3 km od 1-pokojowego apartamentu, natomiast Amazonia znajduje się maksymalnie 14 min spacerem stąd. Od apartamentu Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar do przystanku autobusowego Rotonda Don Carlos niedaleko.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar Marbella
Modern Beach Apartment Romana Playa In Marbella, Elviria
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Modern Beach Apartment Romana Playa In Marbella, Elviria

8.7
Świetny 67 opinii
0 m od nieruchomości
USD 148 USD 133
za noc
Oleholidays 1106 Romana Playa Primera Linea Playa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Oleholidays 1106 Romana Playa Primera Linea Playa

8.0
Bardzo dobry 20 opinii
25 m od nieruchomości
USD 217 USD 195
za noc
Oleholidays 1113 Romana Playa Vistas Al Mar
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Oleholidays 1113 Romana Playa Vistas Al Mar

8.2
Bardzo dobry 10 opinii
31 m od nieruchomości
USD 178 USD 160
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    44 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona
    • Wynajem samochodów

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Prywatna plaża
    • Sezonowy basen zewnętrzny
    • Plaża
    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 21:00
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiVFT/MA/14759
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar jest kuchnia?
      W apartamencie Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar goście mogą korzystać z wyposażonego aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    44 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Oleholidays 1002 Romana Beach Junto Al Mar Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij